KLUB 100

KLUB 100 to nowa inicjatywa skierowana do przedsiębiorstw jak i osób prywatnych, chcących wspierać finansowo Akademię Piłkarską Gavia Choszczno.

Klub 100 powstał w celu skonsolidowania osób prywatnych i firm działających w naszym regionie, których uczestnictwo to dobrowolna i świadoma chęć pomocy Akademii Piłkarskiej Gavia Choszczno. Bliska współpraca członków Klub 100 z klubem AP Gavia Choszczno ma pomóc w tworzeniu bezpieczeństwa finansowego, celem umocnienia pozycji klubu sportowego i jego dalszego rozwoju. Pozyskane środki finansowe zostaną przeznaczone na bieżącą działalność klubu (cele statutowe). Głównym celem statutowym jest szkolenie piłkarskie chłopców w każdym wieku, a co za tym idzie rozwój fizyczny oraz odciągnięcie ich od plagi XXI wieku jaką jest komputer, telewizja, a co w późniejszym czasie prowadzi do otyłości i różnego rodzaju chorób oraz może prowadzić do patologii. Aby nasz cel został zrealizowany na jak najwyższym poziomie potrzebny jest nam profesjonalny sprzęt, udział w prestiżowych rozgrywkach i turniejach, dokształcanie kadry szkoleniowej oraz gra naszej pierwszej drużyny na jak najwyższym szczeblu piłkarskich rozgrywek, której trzon maja stanowić wychowankowie AP Gavii Choszczno, a tym samym mieszkańcy naszego miasta i całego powiatu.
Ponieważ członkostwo w Klub 100 ma charakter dobrowolny, a głównym jego celem jest wsparcie klubu AP Gavia Choszczno, podstawową zasadą uczestnictwa jest rzetelność i uczciwość wszystkich członków klubu.
Aby wstąpić do Klubu 100 należy wypełnić deklarację członkowską. Miesięczna opłata członkowska w Klub 100 wynosi minimum 50,00 zł i należy ją uiścić na rachunek bankowy klubu.
Członkowie Klub 100 zostaną umieszczeni na liście klubowej (zgodnie z życzeniem), która będzie na bieżąco do wglądu zarówno w klubie jak i na stronie internetowej z zaktualizowanymi wpłatami członków klubu.
Wstępując do Klub 100 stajecie się Państwo mecenasami piłki nożnej w Choszcznie.

Dokumenty: formularz zgłoszeniowy oraz  regulamin Klubu 100
Formularz zgłoszeniowy należy składać drogą mailową
 (apgavia@wp.pl) lub do Zarządu Akademii Piłkarskiej Gavia Choszczno.

Pragniemy również przypomnieć, że wszyscy udziałowcy Akademii Piłkarskiej Gavia Choszczno działają w Akademii społecznie. Za swoją pracę i czas poświęcony funkcjonowaniu i rozwojowi Gavii nie pobieramy żadnych świadczeń finansowych.

Wspierają AP Gavię Choszczno.

 1. Michał Ostraszewski– Wiceprezes AP Gavia Choszczno
 2. Motywator Choszczno, Twój osobisty trener i dietetyk –Natalia Marciniak, tel. 530 726 600530 726 600,www.motywatorchoszczno.pl
  Choszczno ul. Wolności 11
 3. Przychodnia Weterynaryjna Paweł Walendzik
  Choszczno, ul. Kościuszki 3, tel. 537 368 200
 4. Sklepy Euroalkohole Agnieszka i Damian Jabłońscy sklepy ul. Wolności 48a, ul. 22 lipca 1B Choszczno
 1. Sklep Spożywczo Przemysłowy Adam Kolański Krzęcin ul. Pocztowa
 1. Pani Ewa Aleksiun– Opieka medyczna na meczach i turniejach
 2. Adam Aleksiun