Remis na szczycie !!!

17 marca nasza drużyna rozegrała pierwszy wiosenny mecz. Z racji tego, że tydzień wcześniej spotkanie w Choszcznie z Polonią Giżyn się nie odbyło, mecz z Sokołem Pyrzyce był od razu meczem o utrzymanie pozycji lidera. Mimo, że gospodarzem meczu był Sokół, to spotkanie odbyło się na neutralnym boisku w Barlinku. Podobnie jak w Choszcznie, boisko w Pyrzycach nie nadawało się do rozegrania spotkania. W związku z tym mecz obie drużyny zagrały na sztucznej trawie. Pierwsza połowa to przewaga Sokoła Pyrzyce udokumentowana dwoma golami. My również mieliśmy kilka okazji, jednak Sokół był w tej części gry lepszy i zasłużenie prowadził do przerwy 2-0. Druga połowa była diametralnie inna. Nasi zawodnicy wyszli bardzo zmotywowani czego efektem były dwa gole oraz kolejne okazje do strzelania bramek. Ostatecznie remis 2-2, który jest sprawiedliwym wynikiem z przebiegu meczu. Remis pozwolił nam zachować pozycję lidera okręgowej klasy regionalnej. Sokół zajmuje z taką samą ilością punktów, ale gorszy bilans dwumeczu, miejsce drugie. Za plecami obu drużyn znajdują się Drawa Drawno i Orkan Suchań, które w swoich pierwszych wiosennych spotkaniach poniosły porażki. Bramki dla nas w meczu z Sokołem padały po strzałach: samobójczym i Marcina Miśka.
Skład: Wojciech Wojciechowski, Adam Leśniak, Marcel Nawrocki, Bartosz Popielarczyk, Karol Przytuła, Mariusz Więcek, Grzegorz Gicewicz, Arnold Drobisz (75′ Marceli Kapiński), Jonatan Kowalczyk, (55′ Kacper Zaczek), Marcin Wachowicz, Tomasz Juchniewicz (55′ Marcin Misiek).
Kolejny mecz nasza drużyna rozegra w Choszcznie. W sobotę 24 marca o godz. 13:00 na stadionie miejskim zagramy z SCRS Barlinek.