Puchar Zachodniopomorskiego Banku Spółdzielczego.

Arkonia Szczecin okazała się najlepsza w sobotnim turnieju Gavia Cup 2018 rocznika 2010 i młodsi o Puchar Prezesa Zachodniopomorskiego Banku Spółdzielczego w Choszcznie.
Nasza drużyna Gavia Messi zajęła miejsce II, natomiast Gavia Lewandowski miejsce VII. W decydującym meczu był bardzo zacięty i obfitował w wiele pieknych akcji i goli. Ostatecznie to Arkonia pokonała Gavię Messi 4-2 i zgarnęła Puchar Prezesa Zachodniopomorskiego Banku Spółdzielczego w Choszcznie. W turnieju wystąpiły drużyny: Arkonia Szczecin, BSS Stargard, APN Junior Police, Żaki Szczecin, AP Sokół Pyrzyce, AP Gavia Messi Choszczno, AP Gavia Lewandowski Choszczno. Najlepszym bramkarzem turnieju został Tymon Półtorak z Gavia Lewandowski. Najlepszym zawodnikiem Włodzimierz Białkowski z AP Gavia Messi. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Turniej otworzył i zamknął Pan Mariusz Adamkiewicz Wiceprezes Zachodniopomorskiego Banku Spółdzielczego w Choszcznie, któremu bardzo dziękujemy za wsparcie sobotniego turnieju.
Gavia Messi: Włodzimierz Białkowski (4 gole), Maciej Suszek (3), Oliwier Rychlik-Junak (2), Kamil Borek (1), Kacper Raczewski (1), Alex Janicki (4), Szymon Budzyński.
Gavia Lewandowski: Tymon Półtorak, Michał Ikiert (2), Wojciech Nemirowski, Alex Wieczorek, Jakub Kalisiak, Miłosz Kowalik, Jakub Klejna, Kajetan Kucharczyk (2).