Ciężka kontuzja Macieja Bokuna.

W sparingowym meczu rozegranym w piątek 2 lutego ze Spartakiem Deszczno bardzo ciężkiej kontuzji doznał Maciej Bokun. Nasz pomocnik bez kontaktu z przeciwnikiem zerwał ścięgno achillesa. W poniedziałek przeszedł w Szczecinie udaną operację. Teraz Boczka czeka kilkumiesięczna przerwa i żmudna rehabilitacja. Maćkowi życzymy jak najszybszego powrotu do pełnej sprawności oraz na boisko.
Mecz ze Spartakiem był najsłabszym od niepamiętnych czasów. Rywal po jednym treningu był na świeżości. My natomiast 2 tygodnie ciężkich treningów. Spotkanie wygrali zawodnicy z Deszczna aż 7-0. Do przerwy było 1-0. Na naszą grę wpływ na pewno miał fakt gry bez kilku zawodników, ciężkie treningi oraz groźna kontuzja w 25 minucie spotkania Macieja Bokuna. Kolejne dwa sparingi zagramy w środę 7 lutego i sobotę 10 lutego. Oba w Barlinku. Środowy rozpocznie się o godz. 19:00, sobotni o godz. 16:00. Naszymi rywalami będą odpowiednio Róża Różanki i Kosmos Rudnica.
Skład ze Spartakiem Deszczno: Wojciech Wojciechowski, Adam Leśniak, Karol Przytuła, Bartosz Popielarczyk, Arnold Drobisz, Mateusz Nawrolski, Grzegorz Gicewicz, Maciej Bokun, Jonatan Kowalczyk, Marcin Wachowicz, Marcin Misiek.
Grali również: Jakub Osajda, Błażej Trzeciak, Artur Kapiński, Marek Andrysiewicz.