Sparing seniorów !!!

W pierwszym zimowym sparingu nasi zawodnicy ulegli IV-ligowemu Osadnikowi Myślibórz 2-3. Pierwsza połowa należała do naszej drużyny.
Już w 3 minucie meczu po ładnej akcji bramkę zdobył Marcin Misiek. Kolejne minuty należały do nas, ale po błędzie naszej obrony Osadnik doprowadził do wyrównania.
Chwilę później z rzutu wolnego gola na 2-1 strzelił Grzegorz Gicewicz. Kiedy wydawało się, że do przerwy będziemy prowadzić, w ostatniej minucie pierwszej połowie gola na 2-2 strzelili zawodnicy IV-ligowca. Druga połowa była toczona w słabszym tempie. Ostatnią bramkę (89 minuta meczu) zdobyli jednak nasi rywale. Strzał z dystansu oddał piłkarz Osadnika. Piłka odbiła się jeszcze od naszego obrońcy i zmyliła Rolanda Galińskiego, który gościnnie zagrał w Gavii ostatnie 25 minut meczu.
Skład I połowa: Wojciech Wojciechowski, Adam Leśniak, Bartosz Popielarczyk, Karol Przytuła, Jakub Osajda, Marcel Nawrocki, Artur Kapiński, Jonatan Kowalczyk, Maciej Bokun, Grzegorz Gicewicz, Marcin Misiek.
Skład II połowa: Wojciech Wojciechowski (65′ Roland Galiński), Adam Leśniak (65′ Kornel Ciszek), Bartosz Popielarczyk (75′ Adam Leśniak), Karol Przytuła (65′ Błażej Trzeciak), Arnold Drobisz, Marcel Nawrocki (75′ Jakub Osajda), Marcin Misiek (65′ Jakub Szymanowski), Marek Andrysiewicz, Grzegorz Gicewicz (75′ Maciej Bokun), Marcin Wachowicz, Tomasz Juchniewicz.

Kolejne sparingi zagramy: w piątek 2 lutego ze Spartakiem Deszczno oraz w środę 7 lutego z Różą Różanki.
Oba spotkania rozpoczną się o godz. 19:00 w Barlinku.