Kolejny remis !!!

Trzeci remis z rzędu zanotowali zawodnicy Gavii. Tym razem w XIV kolejce 1-1 zremisowaliśmy w Cedyni z Czciborem. Gola dla Gavii strzelił Kacper Zaczek.
W pierwszej połowie gospodarze oddali jeden strzał na bramkę Gavii (niecelny). My natomiast zmarnowaliśmy kolejny już raz przynajmniej 7 sytuacji 100%. W drugiej połowie mieliśmy ogromną przewagę, ale nie potrafiliśmy jej udokumentować kolejnymi bramkami.  A, że niewykorzystane akcje się mszczą. Czcibor zdobył kuriozalnego gola. Po płaskim dośrodkowaniu w pole karne, wydawało się, że piłka wylatuje na aut bramkowy. Niestety na wysokości środka bramki odbiła się od nierówności i zmieniła swój tor lotu o 90 stopni wpadając do naszej bramki. Było to jedyne zagrożenie ze strony gospodarzy podczas całego spotkania. My natomiast biliśmy do końca meczu głową w mur i ostatecznie tylko zremisowaliśmy, trzeci mecz z rzędu. Mimo tego nadal jesteśmy liderem rozgrywek z taką samą ilością punktów jak Sokół Pyrzyce.
Skład: Rafał Brudkiewicz, Adam Leśniak, Mateusz Piekarek, Bartosz Popielarczyk, Karol Przytuła, Kacper Zaczek, Marcel Nawrocki (70′ Maciej Bokun), Grzegorz Gicewicz, Marek Andrysiewicz, Marcin Ćwiek, Tomasz Juchniewicz (60′ Marcin Misiek)