Zwycięstwo w meczu na szczycie !!!

3-0 wygrali seniorzy Gavii z Sępem Brzesko. W meczu lidera z wiceliderem już po 7 minutach Gavia prowadziła 2-0 po golach Mateusza Piekarka i Marcina Ćwieka. Kolejne minuty przynosiły sytuacje, których jednak nie udało się naszym zawodnikom wykorzystać. Na początku drugiej połowy Grzegorz Gicewicz podwyższył na 3-0 i stało się jasne, że 3 punkty zostaną w Choszcznie. Po 8 kolejkach zdobyliśmy 19 punktów. 3 więcej od Drawy Drawno i 4 od Orkana Suchań. Kolejne spotkanie rozegramy w Zielinie z Zielonymi. Mecz w niedzielę 15 października o godz. 14:00.
Skład: R.Brudkiewicz, A.Leśniak, K.Przytuła, M.Nawrolski (70′ B.Popielarczyk), M.Piekarek, K.Zaczek, G.Gicewicz, M.Andrysiewicz (65′ J.Kowalczyk), M.Misiek, M.Wachowicz (70′ A.Kapiński), M.Ćwiek (65′ T.Juchniewicz).