Zwycięstwo w Dolicach.

Po dobrym meczu, wygrywamy w Dolicach z Unią 3-2. Dwa gole już na początku meczu strzelił Grzegorz Gicewicz (5 i 7 minuta). Pod koniec pierwszej części gry gospodarze strzelili bramkę kontaktową. W drugiej połowie mieliśmy kilka okazji do podwyższenia prowadzenia, ale zawodziła skuteczność. Unia natomiast miała jedną doskonałą sytuację, którą w pięknym stylu wybronił Rafał Brudkiewicz. W 84 minucie po faulu na Grzegorzu Gicewiczu, pani sędzia podyktowała rzut karny, którego na gola zamienił Marcin Wachowicz. W doliczonym czasie gry gospodarze strzelili jeszcze jednego gola, ale ostatecznie 3 punkty pojechały do Choszczna. I ponownie jesteśmy liderami ligi. Brawo !!!
Skład: Rafał Brudkiewicz, Adam Leśniak (76′ Artur Kapiński), Mateusz Nawrolski, Mateusz Piekarek, Karol Przytuła (81′ Bartosz Popielarczyk), Kacper Zaczek, Grzegorz Gicewicz, Marcin Misiek (86′ Jonatan Kowalczyk), Marek Andrysiewicz, Tomasz Juchniewicz (65′ Marcin Ćwiek), Marcin Wachowicz.
W VIII kolejce do Choszczna przyjeżdża wicelider rozgrywek drużyna Sępa Brzesko. Mecz w sobotę 7 października o godz. 15:00. Zapraszamy !!!